У Тавричанській громаді обирають герб та прапор

За підсумками проведення 2 етапу конкурсу на створення офіційної символіки  Тавричанської  об’єднаної територіальної громади до виконавчого комітету Тавричанської сільської ради надійшло 18 робіт (12 – гербів та 6 – прапорів) на участь у конкурсі зі створення ескізу герба та прапора Тавричанської ОТГ.

Завдання конкурсу – залучення максимальної кількості учасників до розробки офіційної символіки; пробудження у мешканців громади почуття патріотизму, поваги та любові до отчого краю, національної самосвідомості. 

До ескізів було розроблено спеціальні вимоги. А саме: ескіз герба повинен відображати характерні особливості населених пунктів громади, містити малюнки, або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати села Тавричанської ОТГ серед інших населених пунктів; на ескізі прапора має бути розміщений герб без щита або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.

Відтак, конкурсною комісією було обрано наступні роботи, які набрали більшість голосів, на громадське обговорення (3 етап конкурсу):