У Сергіївській школі провели фестиваль «Україна кулінарна»

Шкільна родина Сергіївської ЗОШ І-ІІ ст. продовжила естафету проекту «Україна – для нас, ми – для України», організувавши фестиваль «Україна кулінарна».

Минулої п’ятниці президент шкільної республіки «Коло» Христина Балабан, зі своєю командою у складі Діани Бутенко та Ростислава Гноєвого стали організаторами фестивалю «Україна кулінарна».

Кожен клас навчального закладу презентував українські страви. Гості фестивалю мали змогу почути багато цікавої інформації про українську кухню.

Також на заході можна було спробувати чимало смаколиків української традиційної кухні: вареники, деруни, млинці, пироги та галушки.

Крім цього, частували козацьким кулішем, який готувала у великому чавуні на вогнищі чисто чоловіча команда хлопців 8 та 9 класів Сергіївської ЗОШ.  

Свято було не тільки смачним, а й красивим. Усі учасники були одягнені в національний український одяг. Розмаїті вишиванки яскравіли соняхами, маками і трояндами. Звучали українські пісні про борщ, сало, деруни.

Фестиваль пройшов в атмосфері піднесеності, патріотизму та віри у щасливе майбутнє України.

Загалом, майже 3 години школярі та дорослі насолоджувалися талантами маленьких українців та частувалися українськими стравами.