У селі Долинське Хрестівської тергромади відкрилася сучасна перукарня

У селі Долинське Хрестівської тергромади відкрилася перукарня з сучасним обладнанням, не гіршим, ніж у міських салонах краси.

Першим її відвідувачем став один з ініціаторів проєкту – заступник директора ТОВ «Торговий дом «Долинское» Володимир Білий, який переконаний, що цей соціальний об‘єкт буде користуватися попитом серед жителів всієї громади. До того ж тут працюватиме перукар-стиліст з 12-річним стажем Оксана Романова.

Як каже староста села Долинське Галина Штельмах, завдяки старанням таких благодійників і виникає своя інфраструктура, а людям стає комфортно жити у своїй громаді.

Її підтримали й ті, хто завітав на офіційне відкриття, зазначив, що тепер не потрібно їздити до міста, аби навести красу. За їх словами, Долинське все більше розбудовується та може скласти конкуренцію багатьом населеним пунктам.

Кожна така інвестиція – наш невеликий вклад у розвиток громад, каже депутат обласної ради Володимир Хвостов.

«Зміни є, ми працюємо далі. І обертаючись, бачимо, що зробили чимало, порівняно з тим, що було до створення громади. На цьому не зупиняємося, у планах – реалізація нових інфраструктурних об‘єктів», наголосив він.

Проєкт перукарні реалізовано за підтримки Благодійного фонду Володимира Хвостова, ТОВ «Торговий дом «Долинское» та ГО «Долинська громада».