У підпалі автомобіля новокаховського депутата звинуватили мера і його заступників

Депутат Новокаховської міськради Параскева Джуманіязова заявила, що підозрює мера Володимира Коваленка і його заступників в організації підпалу автомобіля депутата Ірени Лепень.

Сьогодні, на другому пленарному засіданні 18-й сесії міськради депутат Параскева Джуманіязова повідомила, що назвала поліції прізвища міського голови і його заступників як імовірних замовників підпалу автомобіля Ірени Лепень.

— На мою думку, в тому, щоб був розбрат у міській раді, щоб не було нормальної роботи, зацікавлений міський голова Коваленко. Я так розумію, що ви всі знаєте, що керує містом і цим приміщенням Володимир Іванович Коваленко, — звернулася вона до колег-депутатів. — Я впевнена, що кожен з вас знає на 100%, що жодного руху не йде без Володимира Івановича Коваленка. На все є його воля.

2021-й рік починався з того, що депутатові фракції «За майбутнє» кинули гранату, серед року спалили машину депутату політичної партії «Опозиційна платформа — За життя». Закінчується рік — палять машину депутату від «Європейської солідарності».

Сьогодні я дізналася, що за останню добу ще стався не дуже приємний випадок.

Це що, така привабливість нашої території, таке велике наше досягнення?

Як голова фракції «За майбутнє» довожу до вас, у що у своїх поясненнях поліції я сказала, що в підпалі підозрюю Володимира Івановича Коваленка, заступників міського голови Тарабаку Олега Анатолійовича та Хоменка Сергія Вікторовича.

Виконавці, на мою думку, це чотири чоловіка, які били людей у коридорі ради. Я зробила зауваження їхньому куратору, керуючому справами Кубатку. Він сказав, що нічого не може зробити.

Якщо міський голова не можете впоратися з керуючим справами, а керуючий справами не может навести порядок у муніціпальній охороні, я роблю висновок — хто виконавці, а хто — замовники.

Вам нічого не вдалося, ви нікому не зіпсували ні вечір, ні настрій. Я думаю, що все попереду, — закінчила свій виступ депутат.

Нагадаємо, що вчора ввечері невідомі підпалили автомобіль депутата Новокаховської міськради від партії «Європейська солідарність», голови постійної комісії з питань земельних, природних ресурсів та комунальної власності Ірени Лепень.