У партії «Нам тут жити» відмовилися оприлюднити докази нібито проведеного соціологічного дослідження

У партії «Нам тут жити» відмовилися оприлюднити докази проведеного соціологічного дослідження щодо нібито передвиборчих вподобань жителів 184 округу Херсонщини.

Опитування серед людей, якщо вірити «НТЖ», нібито проводило ГО «Придніпровський центр міжнародних досліджень та співробітництва».

Проте у коментарях під результатами «дослідження» на офіційній сторінці «НТЖ» партійці відмовилися на прохання підписників надати посилання на офіційну сторінку дослідження, мотивуючи це тим, що «компанія не веде свої сторінки в соціальних мережах, а дослідження проводилося для внутрішнього використання». Мовляв, «на скріншотах те, що відкрито для публічної сфери».

Тобто бездоказову інформацію, якій не можна довіряти, у партії називають «для внутрішнього користування» та публічно вливають до вух, друкують в газетах та спамлять в соцмережах виборцям.

Нагадаємо, що за інформацією місцевих ЗМІ, жодних слідів публічної діяльності цієї організації, тим більше у сфері соціологічних досліджень, не виявлено. Не має такого виду діяльності і в реєстраційних даних ГО станом на 1.10.2021 р. Журналісти звернулися за вказаним у реєстрі номером телефону ПЦМДС, де з ними поспілкувався Павло Петров – колишній член цієї ГО. Він підтвердив, що організація давно не займається громадською діяльністю і була створена для підтримки ідеї співробітництва України і НАТО. Про жодні соціологічні дослідження ПЦМДС йому не відомо.