У партії Колихаєва вважають, що новокаховські депутати повинні погоджувати з ними свої дії

У Новокаховській міській раді створено нову депутатську групу  — «За майбутнє», до складу якої увійшли Параскева Джуманіязова, Ілля Ісаков, Діана Іваннікова, Андрій Рашевський і Валентина Дунда. Відповідну заяву на останній сесії ради оголосив міський голова Володимир Коваленко.

А за декілька хвилин до цього секретар ради Олександр Лук’яненко зачитав звернення голови політичної партії «Нам тут жити» Геннадія Лагути з вимогою недопущення реєстрації в Новокаховській міськраді однойменної депутатської групи. Керівник цієї політсили вважає такі дії порушенням законодавства Україні, оскільки назва «Нам тут жити» затверджена як партійна символіка. Нібито через це депутатам треба погодити створення групи з партією нардепа Ігоря Колихаєва.  

За коментарем «ТВ» звернулись до Параскеви Джуманіязової, яка очолює групу «За майбутнє» і входить до групи «Нам тут жити».

— Ніякого порушення законодавства немає, адже ми створили депутатську групу, а не фракцію політичної партії «Нам тут жити». До чого тут партійна символіка? — говорить вона. — Щодо назви, то вона відповідає принципам, заради яких ми об’єдналися: не допустити забудову паркової зони, проти підкупу виборців, за притягнення до відповідальності за розпродаж землі,  за вільний доступ кожного депутата до вирішення проблем міста тощо. Це нам тут дійсно жити, в цьому місті, а не Колихаєву або Лагуті.

А оскільки головуючий на 84-й сесії не оголосив про реєстрацію групи «Нам тут жити», до суду подано позов з вимогою зобов’язати його це зробити. До того ж ми звернулися до Державного бюро розслідувань із заявою про перешкоджання депутатській діяльності. Сподіваюсь, ДБР визначить, хто і чому порушує законодавство України.

Нагадаємо, що поліція склала протокол про перешкоджання журналістській діяльності чиновниками Новокаховської міськради.