У новорічні свята хлопцю в Каховці відірвало пальці

В Каховці під час використання піротехнічних засобів травмувалися двоє дітей. Неповнолітні перебувають в лікарняних закладах. Поліцейські з’ясовують обставини подій.

1 січня близько 06:00 в «єдиний центр 102» поліції Херсонщини зателефонували з приймального відділення дитячої обласної лікарні. Чергова медсестра повідомила, що в травматологічне відділення з діагнозом різані рани рук, ампутація двох пальців правої кисті доставлений 9-річний мешканець м.Каховка.

До лікарні виїхала слідчо-оперативна група Дніпровського відділення поліції. Поліцейські встановили, що в новорічну ніч хлопець здійснював постріли з піротехнічного засобу типу «римська свіча». Останній залп петарди стався в руках школяра, в результаті чого він отримав вказані поранення. В цей час поруч із дитиною перебували його батьки. Вони і відвезли сина в Херсон у лікарню. Попередня правова кваліфікація події – ст.166 Кримінального кодексу України «Злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування».