У новокаховському ПТУ-14 спростували інформацію про захворювання учнів на коросту

Адміністрація новокаховського професійно-технічного училища №14 назвала плітками інформацію про чотирьох учнів, що нібито захворіли на коросту.

Вчора, 29 січня, на сторінці «Таврійських вістей» у Фейсбуці з’явився допис від користувача Ната Злата«Доброго дня. Я мама учня ПТУ№14. У гуртожитку в якому він проживає почали діти хворіти на чесотку. Питання чому адміністрація гуртожитка та училища не відправляє дітей лікуватись додому? Ці діти ходять коридорами, готують на кухні, гуляють по вулиці. Було двоє хворих – вже четверо. Чого чекають поки всі захворіють?».

Сьогодні «ТВ» звернулися за коментарем до директора училища Ігоря Сердюка. Він спростував інформацію про масове захворювання учнів, наголосивши, що єдиний хворий хлопець знаходиться в ізоляторі.  

Згодом редакція отримала на електронну пошту ще й ось таке звернення/роз’яснення від адміністрації ПТУ №14:

«Шановні громадяни, не поширюйте плітки!

Училище працює в штатному режимі

Фельдшер ДНЗ «Професійно-технічне училище №14 м. Нова Каховка» О. В. Григоренко внесла ясність в ситуацію з поширенням пліток  про масове шкіряне захворювання учнів у гуртожитку.

25  січня 2018 року  після медичного огляду учень училища був направлений до лікаря Новокаховського шкірно-венерологічного диспансеру для встановлення  діагнозу – дерматит.  В кімнаті, де проживає учень, проведені відповідні заходи, хлопець був розміщений в ізоляторі гуртожитку.

Дитину-сироту було вилікувано, про що свідчить відповідна довідка лікаря. Завтра, 31.01.2018 року, учень приступає до навчальних занять. Випадків повторення захворювання на сьогоднішній день немає.  

Адміністрація ДНЗ «ПТУ №14»