У Новокаховській ЗОШ № 1 відсвяткували 65-річний ювілей

Новокаховська ЗОШ №1 ім. О. Довженка 18 вересня відсвяткувала 65-річний ювілей. Біля пам’ятника видатному кінорежисеру в присутності вчителів, учнів, батьків та представників громадськості відбулася посвята першокласників у довженківці.


Ювілярів привітали міські чиновники та депутати.


– Перша школа – перша у нашому молодому і красивому місті, – сказала директор закладу Олена Зуйко. – Росла та квітла Нова Каховка – міцніла і вона. Це була кузня педагогічних кадрів, які згодом йшли працювати у нові навчальні заклади


Від міської влади заклад отримав  подарунок – сертифікат на холодильник для медпункту. 


Відомо, що вихованці школи постійно перемагають у міських і обласних олімпіадах, конкурсах, змаганнях та проектах. А педколектив щороку впроваджує нові методики і проекти. До слова, цього року учениця Ольга Осіння успішно взяла участь у проекті Малої академії наук «Агенти змін» – школі громадської і волонтерської участі та патріотичного виховання. Улітку вона з однодумцями втілила проект благоустрою міського дитячого майданчика. І пройшла до наступного туру школи «Агенти змін». Тож на лінійці отримала грамоту і спеціальну стипендію. 


Урочистості з нагоди ювілею продовжилися у другій половині дня. Зокрема, відбулися зустрічі з ветеранами та випускниками минулих років. 


Додамо лише, що першою була споруджена будівля, де нині перебуває школа №2. Вона і носила перший номер. А коли збудували ще одну школу, більшу і кращу, їй віддали пальму першості.