У Новокаховській тергромаді готуються до нового туристичного сезону

У Новокаховській громаді повним ходом іде підготовка до старту нового туристичного сезону, інформує відділ туризму.

Міською радою 10 лютого було ухвалене рішення, яким внесено зміни до складу міської координаційної ради з питань розвитку рекреаційно-курортного комплексу і туризму та зміни до положення про неї. А вже 18 лютого відбулося перше у 2022 році засідання координаційної ради, на якому були присутні 15 осіб. Головував на засіданні секретар міської ради Дмитро Васильєв. Доповідачами були начальник відділу туризму Яна Малига та директор КП «Новокаховський ТІЦ» Ольга Радіонова.

Наріжною темою засідання коордради стало планування розвитку туристичної галузі громади у І півріччі 2022 року, акцентування уваги власників туристичних об’єктів на консолідації розвитку привабливості території та участь представників Новокаховської громади у міжнародних та українських виставках.

Окремо учасникам коордради була презентована карта туристичних об’єктів Новокаховської міської тергромади, яка невдовзі з’явиться в центрі міста.  28 лютого анонсовано відкриття Туристичного інформаційного центру в Новій Каховці та представлена інформація про розробку та запуск Туристично-інформаційного порталу Новокаховської громади. 

Члени коордради мали змогу висловити свої пропозиції для співпраці у напрямку розвитку туристичної складової громади, які були прийняті в опрацювання. Цікавинкою заходу стало представлення туристичної гастро-гри «Чумаки. Дороги смаку та вина Херсонщини»» її розробником Олексієм Тельняком. Дистриб’ютором гри є КП «Новокаховський ТІЦ». Першими гравцями стали члени зібрання. А долучитися до гри та придбати таку цікавинку можна буде у Туристично-інформаційному центрі після його відкриття.

Вперше новокаховська туристична спільнота влади та бізнесу у березні буде разом представлять потенціал громади на Міжнародній туристичний виставці UITT-2022 у Києві. Рішення про це було ухвалено не випадково, адже наш регіон наразі має потужний потенціал для розвитку туристичної привабливості нашої мальовничої місцевості, окутаної історичними таємницями та цікавими традиціями сучасності.