У Новокаховській ОТГ обговорюватимуть питання, пов’язані з будівництвом Каховської ГЕС-2

ПрАТ «Укргідроенерго», сто відсотків акцій якого належать державі, оголосило про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності Каховської ГЕС-2. Про це повідомляє медіа-центр УГЕ. 

Громадські слухання відбудуться:

18 грудня о 10.00 в приміщенні Будинку культури с. Веселе (вул. Наддніпрянська, 8).

18 грудня о 15.00 в приміщенні Новокаховської міської ради (пр. Дніпровський, 23, велика зала для нарад).

19 грудня о 9.00 в приміщенні Будинку культури смт Козацьке (вул. Шевченка, 9).

19 грудня о 15.00 в приміщенні прес-центру Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської ОДА (пров. Козацький, 10, 2-й поверх).

Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення — Департамент екології та природних ресурсів Херсонської ОДА.

Метою будівництва та експлуатації Каховської ГЕС-2 загальною встановленою потужністю 250 МВт є збільшення виробництва відновлюваної енергії в піковій зоні навантаження за рахунок оптимізації корисного стоку р. Дніпро через Каховський гідровузол, участь в автоматичному регулюванні частоти та потужності в ОЕС задля покращення якості електроенергії та надійності енергосистеми.

Будівництво вестиметься в тілі існуючої правобережної земляної греблі Каховського гідровузла в адміністративних межах Козацької селищної та Веселівської сільської рад Бериславського району Херсонської області. Площа земельної ділянки під будівництво Каховської ГЕС-2 — 38,85 га. Робота Каховського гідровузла після введення в експлуатацію Каховської ГЕС-2 не передбачає змін рівневого режиму Каховського водосховища.