У новокаховській мерії очікуються кадрові зміни

Новокаховський міський голова Володимир Коваленко минулого тижня підписав два цікавих розпорядження: «Про призначення голови міської комісії з питань ТЕБ та НС» і «Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником,  заступниками міського голови та керуючим справами виконавчого комітету міської ради».

Першим з них, №117-р, мер призначив свого заступника Олега Тарабаку головою міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. До цього комісію очолював інший заступник – Віктор Замковий. Проте, розпорядження про його звільнення на сайті Новокаховської ОТГ не оприлюднено.

А розпорядженням №120-р затверджено розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, заступниками мера та керуючим справами виконкому. У цьому документі Віктор Замковий взагалі не згадується. Водночас деякі його обов’язки перейшли до інших заступників та керуючого справами.

З цього можна зробити припущення, що Замковий дуже скоро залишить свою посаду у виконкомі.

І дійсно, джерело «ТВ» підтвердило: звільнення може відбутися найближчим часом. А от питання, чи шукатимуть Замковому заміну, залишається відкритим.

Адже посада четвертого заступника новокаховського мера свого часу довго була вакантною.

Нагадаємо, що Віктора Замкового було призначено заступником міського голови Нової Каховки в листопаді 2017 р. До цього він працював заступником директора КП «Міський водоканал».