У Новокаховській громаді визначили проєкти-переможці громадського бюджету

Експертна рада з питань Громадського бюджету 16 вересня підбила підсумки голосування за проєкти, подані мешканцями Новокаховської міської територіальної громади для реалізації за рахунок міського бюджету у 2022 році, інформує КП “Агенція регіонального розвитку”.

Протягом двох тижнів, з 1 до 15 вересня (включно) 2021 року кожен мешканець громади мав змогу віддати свій голос за два проєкти: великий та малий. Зробити свій вибір можна було на платформі “Громадський проект”.

Згідно з міською Програмою «Громадський бюджет (бюджет участі) Новокаховської міської ТГ на 2021-2023 роки (зі змінами та доповненнями) для втілення поданих громадою ініціатив на 2022 рік було передбачено 1 млн грн. 60% цієї суми має бути спрямовано на великі проєкти, 40% — на малі.

За результатами засідання Експертна рада прийняла рішення визначити переможцями 5 проєктів, у тому числі: 2 великих проєкти та 3 маленьких.

А сьогодні рішенням виконавчого комітету Новокаховської міської ради було затверджено список проєктів-переможців, які будуть профінансовані з міського бюджету та реалізовані вже наступного року Тож, привітаймо переможців першого Громадського бюджету Новокаховської міської територіальної громади:

  • проєкт №4 “Реконструкція спортивного майданчика – “Бути здоровим – здорово!”, за адресою вул. Соборна 33 А”, автор Марина Сурхаєва
  • проєкт №11 “Мандрівний робоклуб”, розвиток дитячої освітньої робототехніки.”, автор Діана Іваннікова
  • проєкт №14 “Встановлення дитячого ігрового комплексу по вулиці Паркова № 5”, автор Ірина Зосіменко
  • проєкт №19 “Спорт для всіх” – реконструкція спортивного майданчику(1 етап)”, автор Ольга Рашевська
  • проєкт №22 “Відновлення ігрового майданчика біля вулиць Першотравнева та М.Букіна”, автор Олександр Журавський.

Нагадаємо, що експертна рада допустила до голосування 9 проєктів. Голосування тривало з 1 по 15 вересня, у ньому взяли участь 1165 осіб, які віддали проєктам 1345 голосів.