У Новокаховській громаді відремонтують дороги й об’єкти соціальної інфраструктури

У Новокаховській тергромаді відремонтують дороги й об’єкти соціальної інфраструктури. Про це за результатами робочої поїздки до громади повідомив народний депутат Сергій Козир.

«Разом з головою Херсонської ОДА Геннадий Лагута та заступником голови Едуард Науменко перебуваємо в Новокаховській громаді, де ознайомились з інфраструктурними об‘єктами, які потребують ремонту.

По-перше, ми звернули велику увагу на стан доріг по вул. Шевченка у смт Козацьке, вул. Миру в с. Нові Лагері та вул. Французької в м. Нова Каховка. Їх плануємо ремонтувати в рамках програми Президента «Велике будівництво».

До речі, у 2021 році нам вже вдалось відремонтувати 292 км державних, місцевих та комунальних доріг в Херсонській області.

По-друге, не оминули увагою й медично-оздоровчі об‘єкти. Це Новокаховська центральна міська лікарня, де ознайомилися з матеріально-технічним оснащенням реанімаційного відділення, та фізично-оздоровчий центр «Гарт». В останньому планується виконати ремонтні роботи із заміни покриття підлоги, дверей та віконних рам, а також капітальний ремонт санвузла та роздягалень.

Також побували у Веселівському будинку культури, де у 2020 році відремонтували покрівлю, встановили нові двері, придбали стільці. Гроші на реконструкцію були виділені з бюджету Новокаховської ТГ.

Нині вже розроблено проєкт подальшої реконструкції, який включає заміну опалення, електрики, каналізації, придбання меблів, благоустрій території біля будинку культури, відкриття бібліотеки та філії музичної школи, а також створення всіх необхідних умов для маломобільних верств населення.

Об‘єднавши зусилля з Херсонською обласною державною адміністрацією та Новокаховською міською радою будемо працювати задля реалізації цих проєктів та втілювати в життя амбітні плани!», — резюмував Сергій Козир.

Нагадаємо, що вчора 6 громад Каховського і Бериславського районів отримали нові автомобілі для лікарів.