У Новокаховській громаді придбають житло для дітей-сиріт

Новокаховська міська рада збільшила дохідну частину бюджету на 831,5 тис. грн за рахунок субвенції для придбання житла особам з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 23 до 35 років.

Про це повідомляє оргвідділ міськради.

На 13-й позачерговій сесії Новокаховської міськради, яка відбулася 25 серпня, депутати проголосували за збільшення дохідної частини міського бюджету на 831522,3 грн за рахунок субвенції «Проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа» (розпорядження голови Херсонської ОДА  від 11 серпня 2021 року № 673 «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2021 рік»).

Кошти зазначеної субвенції спрямовано Управлінню праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради за відповідною бюджетною програмою для виплати грошової компенсації з метою придбання житла особам з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 23 до 35 років.