У Новокаховській громаді почали робити щеплення вакциною Pfizer

Новокаховський ЦПМСД вчора отримав в обласному центрі 78 доз вакцини Pfizer. Мобільна бригада одразу відправилась до Дніпрянського психоневрологічного будинку-інтернату, де щеплення отримали 24 медики та працівники закладу, а також 54 пацієнти.

Вчора новокаховські медини провели перше щеплення препаратом американської компанії Pfizer, інформує міська рада.

Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав в обласному центрі 78 доз вакцини Pfizer, мобільна бригада одразу відправилась до Дніпрянського психоневрологічного будинку-інтернату. Щеплення отримали 24 медики та працівники закладу, а також 54 пацієнти.

Завтра мобільна бригада отримає ще 78 доз цієї ж вакцини для завершення імунізації колектива та пацієнтів Дніпрянського психоневрологічного будинку-інтернату.

Раніше Херсонщина отримала 1170 доз вакцини Comirnaty (Pfizer BioNTech). Її використовуватимуть для працівників та підопічних закладів закритого типу – психоневрологічних інтернатів, геріатричних пансіонатів, територіальних центрів із надання соціальних послуг, які мають стаціонарні відділення.

Препаратом компанії AstraZeneca в Новокаховській тергромаді вже вакциновано 1360 людей. Вакциною CoronaVac зроблено щеплення 15 особам, які відносяться до категорії малозабезпечених, 12 особам, які відносяться до маломобільних груп населення та 3 вчителям, які братимуть участь в організації проведення ЗНО.

Станом на 19 квітня в Новокаховській міській лікарні перебувало 49 хворих на короновірусну хворобу, 20 людей з вірусною пневмонією. Про це на апаратній нараді в понеділок повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександр Бараніченко. Це найвищий показник захворюваності в громаді за весь період пандемії.

72 новокаховчанина з діагнозом COVID-19 перебували на домашньому лікуванні, повідомила директор ЦПМСД Олена Ходорковська.

Загалом у квітні на коронавірус захворіли 133 жителі Новокаховської тергромади, 2 людини померли.