У новокаховських депутатів-підриємців не вистачає грошей на квіти для жінок?

Депутат Новокаховської міської ради Параскева Джуманіязова опубліковала в Фейсбуці розпорядження міського голови № 86 від 5.03.18 р. «Про затвердження кошторису витрат по підготовці та проведенню в місті Нова Каховка Міжнародного жіночого дня 8 березня».

«Шановні жінки міста Нова Каховка, вас привітала Новокаховська громада зі святом весни, будьте вдячні платникам податків!


Бідні наші депутати – підприємці, жінкам на квіти не вистачило власних коштів.


О, це і є справжній піар, за рахунок платників податків!», – прокоментувала Джуманіязова цей документ.

Вона також оприлюднила фотографію радників мера і депутатів із промерської більшості, серед яких відомі у місті підприємці Юрій Власов, Віталій Кубатко, Віталій Перетятько, Олександр Афанасьєв, Сергій Хоменко та директор комунального ринку Сергій Євстратов, що позують з однаковими букетами тюльпанів. Мабуть, це і є ті самі «бюджетні квіти», на які з міської казни витратили 10 тис. грн. 

Як тут не згадати, що Борис Сіленков, під час перебування міським головою Нової Каховки, за особисті кошти купував квіти і особисто розвозив їх по установах, щоб подарувати жінкам напередодні 8 березня.

Але за нинішнього мера Володимира Коваленка (який, до речі, отримує нічогеньку зарплату) його команда так звикла до відвертого піару за бюджетні кошти, що на такі вчинки вже нездатна.