У Новій Каховці встановлено жовтий рівень карантину

У Новій Каховці (а також у Херсоні і семи районах області) з 12 жовтня діятиме жовтий рівень карантинних обмежень. Про це вчора, 9 жовтня, у фейсбуці повідомив голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв.

«Сьогодні Державною комісією з питань ТЕБ та НС затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Тож:

«Жовтий» рівень карантину встановлено у містах Херсон, Нова Каховка та у Білозерському, Високопільському, Іванівському, Нововоронцовському, Новотроїцькому, Олешківському районах


Новий розподіл набуде чинності з 00:00 години 12 жовтня 2020 р.», — написав очільник ХОДА.

Жовтий рівень небезпеки поширення COVID-19 в регіоні встановлюється, якщо 5 днів поспіль змінюються показники захворювань. При цьому завантаженість лікарняних ліжок на рівні від 5% до 50%.

Обмеження жовтої зони:

– забороняється відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово


– на вході до закладів чи заходів потрібно розмістити інформацію про можливу кількість відвідувачів. Контроль має здійснювати власник приміщення або організатор подіі.


– обмеження зеленої зони зберігаються.

Нагадаємо обмеження зеленої зони:

 – перебування у громадських будівлях в масках або респіраторах


– проведення масових заходів: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів


– кінотеатри із заповненістю на 50%


– перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць


– відвідування закладів дошкільної, шкільної, позашкільної та спеціалізованої освіти, якщо на самоізоляції понад 50% дітей та персоналу закладу.

За даними Херсонської ОДА, за 5 днів цього тижня в Новій Каховці виявили 15 випадків COVID-19.