У Новій Каховці встановили вартість платних медичних послуг ЦМЛ

Новокаховський виконком затвердив перелік та вартість платних медичних послуг, що надаються центральною міською лікарнею.

У переліку – більше 200 пунктів: це послуги лікарів-спеціалістів (в т. ч. дитячих), фізіотерапевтичного (в т. ч. процедурного кабінету), гінекологічного, паталого-анатомічного відділень, жіночої консультації, лабораторні та діагностичні послуги, перебування хворого в палаті покращеного утримання в стаціонарних відділеннях.

При цьому 1 процедура короткохвильового УФО (куф) коштує всього 4 грн, а операція штучного переривання вагітності до 12 тижнів потягне на 771 грн.

Наприклад, вартість прийому у лікаря-спеціаліста становить від 105 грн (пульманолог) до 225 грн (практичний психолог), однієї ін’єкції – від 20 до 74 грн, аналізу крові – від 7 грн до 160 грн і т. д.

Встановлення переліку та вартості платних послуг пов’язано з другим етапом медичної реформи, який стосується вузькопрофільних спеціалістів, повідомив “ТВ” головний лікар ЦМЛ Ігор Гайдаманчук.

Платити за послуги міської лікарні доведеться в разі, якщо у пацієнта немає підписаної з лікарем первинної меддопомоги декларації, або вони не входять до пакету гарантованих медичних послуг.   

Раніше виконком затвердив перелік та вартість платних медичних послуг, які надаються центром первинної медико-санітарної допомоги.