У Новій Каховці вирубають одні дерева, щоб висадити інші

Новокаховське комунальне підприємство «НК Екосервіс» повідомило, що займеться благоустроєм території, прилеглої до майбутнього ЦНАПу на вул. Першотравневій. Для цього «Екосервіс» замовив ескізну пропозицію дочірньому підприємству «Експертпроект» іншого КП — «Теплові мережі».

«Експертпроект» замовлення виконав — його пропозиція передбачає висадку дерев та кущів, розпланування клумб, облаштування доріжок та ремонт існуючую будівлю для розміщення фільтрів. Одним словом, все для того, щоб зробити зазначену територію «не лише зручною для майбутніх відвідувачів та споживачів адміністративних послуг, але й привабливою та естетичною при сучасній тотальній урбанізації».

Проте, згідно пропозиції, для цього доведеться вирубати 30 дерев і кущів, які вже ростуть на цій ділянці. Звісно, при бажанні, їх можна було залишити і «вписати» в запланований благоустрій. Напевно, так було б і простіше, і, головне, дешевше. Та, на жаль, такого бажання у вказаних підприємств не виникло. Новокаховські комунальники не звикли шукати легких шляхів вирішення не дуже складних проблем.