У Новій Каховці відзначили День памяті та примирення

В День памяті та примирення 8 травня в новокаховському Парку Слави відбувся мітинг «Жити і пам’ятати».

Мітинг «Жити і пам’ятати» відбувся сьогодні, в День памяті та примирення, в новокаховському Парку Слави. В мітингу взяли участь керівники міста, депутати міської та районної рад, ветерани, військовослужбовці, учнівська молодь, містяни, а також почесні гості: перший заступник голови Херсонської облради Єгор Устинов, голова Каховської РДА Наталя Стаднік, голова Каховської райради Валерій Брусенський, депутати облради Данило Репілевський і Юрій Власов.

У своїх виступах міський голова Володимир Коваленко, Єгор Устинов, Наталя Стаднік, голова молодіжної ради Анастасія Жила, секретар Новокаховської епархії проіререй Миколай говорили про подвиг нашого народу у Другій світовій війні та про обов’язок нащадків ніколи не забувати тих, кто поклав своє життя заради перемоги.

Пам’ять загиблих у 1939-1945 рр. учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до вічного вогню.

Парк Слави з меморіальним комплеком за проєктом почесного громадянина Нової Каховки Юрія Равича був відкритий в 1985 році до 40-річчя Перемоги. В парку перепоховані останки 102 радянських воїнів.

Цього року завдяки благодійній допомозі депутатів облради Едуарда та Данила Репілевських у парку була проведена реконструкція. Зусілля благодійників були відзначені подякою міського голови Едуарду Репілевському, яку Володимир Коваленко вручив на мітингу його сину Данилу.