У Новій Каховці відкрився форум «DOBRE BOOST: Розвиток громад та їх економіки»

Сьогодні в Новій Каховці відкрився форум «DOBRE BOOST: Розвиток громад та їх економіки для об’єднаних територіальних громад Херсонської області». Форум проводить Агенція регіонального розвитку PPV Knowledge Networks (Львів) спільно з Одеським національним економічним університетом в рамках програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

У форумі беруть участь представники влади, бізнесу та громадськості з 5 ОТГ Херсонщини, з якими співпрацює програма USAID DOBRE – Кочубеївської, Музиківської, Новоасканійської, Присиваської, Чаплинської.

Протягом двох днів вони дізнаються про практичні можливості, які надає програма USAID DOBRE  для місцевого економічного розвитку, роль влади, бізнесу та громадськості для активізації місцевої економіки, інструменти економічного розвитку та можливості для розкриття економічного потенціалу ОТГ, співпраці бізнесу із громадами, залучення фінансування для ОТГ.

На форумі представники громад напрацюють проекти економічного розвитку, які відповідають їхнім стратегіям розвитку та будуть подаватися на фінансування українських та міжнародних програм.