У Новій Каховці відкрили новозбудований Центр адмінпослуг

До 69-тої річниці міста Нова Каховка відбулося урочисте відкриття новозбудованого Центру надання адміністративних послуг. Тож відтепер послугами сучасного ЦНАПу зможуть скористатися понад 70000 жителів Новокаховської громади та інших наближених населених пунктів. Щодня центр надання адмінпослуг зможе приймати до 140-150 відвідувачів, повідомляє Херсонська ОДА.

Приїхав на відкриття об’єкту і очільник Херсонщини Сергій Козир, який особисто контролював хід будівельних робіт центру.  Голова облдержадміністрації зазначив, радий, що якісні та комфортні послуги з кожним днем стають більш доступні для людей:

«У ЦНАПі можна оформити необхідні документи не відвідуючи десятки установ, а прийти й отримати необхідну довідку швидко в одному місці. Це буде установа перш за все для людей, де кожен відчуватиме повагу до себе й отримуватиме якісне обслуговування.  Це вже 37 ЦНАП на території Херсонщини, до кінця року буде відкрито ще 2 заклади. Вітаю всіх зі святом. Працюємо далі».

ЦНАП у м. Нова Каховка споруджено в рамках національної програми Президента « Велике будівництво». 

Новокаховський ЦНАП – це окреме приміщення фронт-офісу та бек-офісу, відкритий простір у зоні обслуговування, комфортні місця для очікування та обслуговування, у тому числі осіб з обмеженими можливостями, запис на відвідування центру онлайн, універсальне обслуговування фахівцями високого рівня.