У Новій Каховці відкриють центр масової вакцинації проти COVID-19

У чотирьох містах Херсонської області — Новій Каховці, Бериславі, Генічеську та Скадовську — додатково відкриють пункти масової вакцинації проти COVID-19, повідомляє пресслужба облдержадміністрації.

Сьогодні відбулася селекторна нарада під головуванням очільника області Сергія Козиря, під час якої директор Департаменту здоров’я облдержадміністрації Віктор Короленко розповів про роботу трьох центрів вакцинації у Херсоні минулими вихідними. Він також додав, що в області відкриють ще 4 таких центри.

«За ці два дні в центрах масової вакцинації проти COVID-19 щеплення отримала 1171 особа. Всі, хто приходили на щеплення, були записані до листа очікування вакцинації через портал «Дія», а також на запрошення сімейних лікарів. Наразі відпрацьовується робота щодо відкриття ще чотирьох пунктів масової вакцинації у Генічеську, Бериславі, Скадовську та Новій Каховці, які будуть працювати у вихідні дні. Тож, в цілому на Херсонщині буде відкрито 7 центрів», — зазначив Віктор Короленко.

У 15 областях України цими вихідними працювали понад 50 центрів масової вакцинації проти COVID-19. Три таких центри працювали і у Херсоні: на базі «ТРЦ «Фабрика», Херсонських НВК №11 та № 56.

Минулого тижня в область надійшло 16 тисяч доз вакцини AstraZeneca. Її використовуватимуть насамперед для вакцинації людей, які зробили вже перше щеплення та мають отримати другу дозу вакцини. Окрім того, надійшло і 3510 доз вакцини Comirnaty, яка розрахована на одне щеплення для органів місцевої, судової влади, працівників освіти та медичних працівників цільових груп 1-го і 2-го етапів.

Також на Херсонщині визначено 6 пунктів щеплень в амбулаторіях для громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території АР Крим. Першу дозу вакцини від COVID-19 отримало вже 4 особи в амбулаторіях Генічеська та Каланчака.