У Новій Каховці відбувся турнір з футзалу серед аматорських команд

VII чемпіонат Нової Каховки з футзалу серед аматорських команд, присвячений пам’яті гравця та тренера «Енергії» Олега Філатова, відбувся 13-14 січня в спортивному залі «Будівельник». У змаганнях взяли участь вісім команд: «Алмаз», «Локомотив», «Таврія», «Енергія-ветерани», «Легіон», «Голландець», «Шахтар» з Нової Каховки та «Титан» (с. Чорнянка).

Спочатку команди-учасниці були розбиті на дві групи «А» («Алмаз», «Титан», «Локомотив», «Шахтар») і «Б» («Голландець», «Таврія», «Легіон», «Енергія-ветерани») для ігор за круговою схемою. Далі команди, які посіли в своїх групах 3-4 місця, розіграли за кубковою схемою «Малий кубок». Таким же чином, з команд, що зайняли 1-2 місця в групах, визначилися призери «Великого кубка» і переможець всього турніру.


За підсумками групового турніру в півфінал «Великого Кубка» вийшли «Титан», «Шахтар», «Голландець» і «Таврія». А команди «Алмаз», «Локомотив», «Легіон» та «Енергія-ветерани» змагалися за «Малий Кубок». 

У грі за І місце «Малого Кубка» зустрілися  «Алмаз» і «Легіон». Рахунок зустрічі  6:2.


Переможцем «Великого Кубка – 2018» стала команда «Титан», яка в фіналі перемогла «Шахтар» – 6:3.

Кращим бомбардиром чемпіонату з 10 забитими м’ячами став Валерій Доля («Шахтар»). Кращим воротарем визнано Дмитра Панчука («Титан»), а кращим гравцем турніру – Владислава Колосова («Титан»).