У Новій Каховці відбувся допрем’єрний показ фільму «Вулкан»

Допрем’єрний показ фільму «Вулкан» відбувся вчора, 3 квітня,  в новокаховському кінотеатрі «Юність». 


Присутній на показі режисер Роман Бондарчук охоче поспілкувався із присутніми, подякував творчій групі, а також усім акторам, які взяли участь у зйомках. 


У кінозалі було затишно і дружньо. Адже, на показ запросили глядачів, які брали участь у зйомках та активно допомагали у створенні фільму. Це жителі Херсонщини: міста Берислава,  сіл  Зміївка, Качкарівка, Степне, Тягинка, Червоний Маяк Бериславського району, Чаплинського та Нововоронцовського району, міста Каховки та  Нової Каховки. Саме для них автори фільму зробити подарунок у формі допрем’єрного  показу. 

Фільм «Вулкан» став помітною подією в українському кіно, отримав 8 престижних нагород на міжнародних фестивалях, а також був гідно оцінений  журі Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка. 


За цю стрічку режисер фільму Роман Бондарчук став лауреатом Шевченківської премії 2019 року в номінації «Кіномистецтво».  Роман – наймолодший лауреат за всю історію існування Шевченківської премії з 1961 року.


Головну роль у фільмі зіграв Сергій Степанський – один із найвідоміших в Україні звукооператорів. Для нього це акторський дебют. Роль дівчини, у яку він закохується , зіграла молода талановита актриса Христина Дейлик

Саундтрек до стрічки написав український композитор Антон Байбаков. Музика створена на основі автентичних записів народного жіночого ансамблю «Чарівниця» Качкарівського будинку культури Бериславського району.

Після перегляду фільму, творчу зустріч з авторами фільму «Вулкан» провів модератор Олег Батурін, власний кореспондент газети «Новий день». Творча група відповідала на усі запитання щодо виникнення сюжету фільму, процесу зйомок, пошуку акторів тощо.

Нагадаємо, «Вулкан» – дебют повнометражного кіно Бондарчука. Створений за підтримки Держкіно фільм «Вулкан» демонструватиметься у 33-х містах України.

З 4 квітня у кіно!