У Новій Каховці відбулися змагання з техніки пішохідного туризму

11 листопада на території лісового масиву «Сокіл» серед гуртківців новокаховського Центру спорту, туризму та екскурсій «Данапріс» (в. о. директора Л. Нікітіна) пройшли міські змагання з особистої техніки пішохідного туризму.

День розпочався з майстер-класу вихованців гуртків вищого рівню «Спортивний туризм» та «Спелеотуризм» (керівник Г. Перехресна), який був представлений до уваги майже шістдесяти присутнім.

Після майстер-класу розпочалися змагання. Цього разу було наведено дві паралельних однакових гілки дистанції «Смуга перешкод», що значно прискорило хід змагань. 

Залік проводився серед хлопців та дівчат окремо за трьома віковими групами: молодша, середня та старша. Переможцями стали ті, хто набрав найменшу суму часу проходження та штрафного часу:

Молодша група (хлопці):

І місце – Євген Маркін 

ІІ місце – Гліб Щеглов

ІІІ місце – Володимир Гонтаренко

Молодша група (дівчата):

І місце – Єлизавета Хізматуліна 

ІІ місце – Дар’я Левченко

ІІІ місце – Поліна Дорош 

Середня група (хлопці):

І місце – Роман Бабенко 

ІІ місце – Іван Дорош 

ІІІ місце – Олексій Кисловський 

Середня група (дівчата):

І місце – Тетяна Гонтаренко 

ІІ місце – Світлана Тичиніна 

ІІІ місце – Дар’я Чистікова

Старша група (хлопці):

І місце – Данило Рожко 

ІІ місце – Валерій Долина 

ІІІ місце – Владислав Зозуля 

Старша група (дівчата):

І місце – Валерія Хахалкіна

Керівники переможців: О. Дорош, О. Борт, Г. Перехресна, А. Протоковський, О. Рущинська.

В суддівстві змагань брали участь більш досвідчені гуртківці, учасники обласних та міжнародних змагань різного класу та рангу. Дуже велику допомогу в суддівстві надали випускники гуртка «Спелеотуризм» В’ячеслав Мойсеєнко та Владислав Шатохін.

Для багатьох учасників ці змагання були першими в житті та стали для юних туристів надзвичайно важким випробуванням. Однак, учні пройшли його гідно, продемонструвавши стійкість, витривалість і тверде переконання в своїх діях та можливостях.

Учасникам змагань та глядачам  надовго запам’ятається емоції, які вони пережили в цей день, долаючи самих себе і дистанцію!

Галина Перехресна, головний суддя змагань