У Новій Каховці відбудеться бізнес-форум «Розвиток громад та їх економіки»

12-13 грудня в Новій Каховці проходитиме бізнес-форум «Розвиток громад та їх економіки» в рамках реалізації програми DOBRE («Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»), що виконується міжнародною організацією GlobalCommunities та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Співорганізаторами заходу виступають  Одеський національний економічний університет та агенція економічного розвитку PPV KnowledgeNetworks (м. Львів).

Представники об’єднаних територіальних громад Херсонської області зберуться разом, аби отримати знання  щодо сталого місцевого економічного розвитку (СМЕР), різноманітних практичних інструментів його втілення, підтримки та стимулювання за участю зацікавлених осіб. 

Окрім того, учасники навчаться визначати економічний потенціал своїх громад, дізнаються, як започаткувати бізнес у громаді, залучити інвестора та забезпечити фінансову стабільність для розвитку території.

Протягом 6-9 місяців існуючі/або новоутворені команди з місцевого економічного розвитку (МЕР) з кожної ОТГ отримають від експертів DOBRE практичні поради,  спільно розроблять детальні плани впровадження кількох пріоритетних (і сталих) проектів МЕР, що зазначені в Стратегічних планах їхніх громад.