У Новій Каховці стерилізують 300 безпритульних собак

У Новій Каховці 22 липня відбулись відкриті торги щодо послуги з відлову, вакцинації, стерилізації безпритульних собак, повідомляє КП «Екосервіс».

Декілька разів торги не відбулися із об’єктивних причин, але нарешті було визначено переможця — громадську організацію «Зооконтроль» (Харків). 26 липня їй повідомлено про намір укласти договір, до 6 серпня триває період прийому оскаржень щодо кваліфікації учасника.

Сума договору, запропонована переможцем, становить 445,499 тис. грн. Послуга розрахована на 300 тварин. Відповідно до умов закупівлі, передбачений наступний обсяг надання послуг:

– відлов собак;

– транспортування тварин до місця перебування на території Нової Каховки;

– проведення ветеринарної обробки;

– нагляд ветеринарного лікаря за твариною протягом карантинного періоду;

– біостерилізація;

– вакцинація від сказу;

– карантинне утримання (до 7 діб);

– кліпсування або чипування електронним мікрочипом (за домовленістю);

– повернення в ареол перебування.

До складу організації входять два лікаря ветеринарної медицини та два ловця тварин.

Вилов тварин буде здійснюватися в місцях, визначених замовником – КП «НК Екосервіс», в тому числі там, де за інформацією місцевих мешканців є скупчення безпритульних тварин. Вилов рекомендовано проводити за відсутності сторонніх осіб із 5.00 до 7.00 або після 20.00 (влітку – після 22.00). Не допускається проведення больових процедур. Операція буде здійснюватися тільки після застосування знеболювальних препаратів. Відловлені тварини будуть оглядатися лікарями ветеринарної медицини, які знаходиться у штаті виконавця. Для візуалізації на вухо тварині вішається кліпса або вживлюється електронний мікрочип.

Після проведення всіх наведених ветеринарних процедур та огляду лікарем бригада ловців буде повертати тварину в ареол перебування.