У Новій Каховці склалася критична ситуація із захворюваністю на COVID-19

У Новій Каховці склалася критична ситуація із захворюваністю на коронавірус, повідомила на апаратній нараді гендиректор центральної міськлікарні Наталія Гончарова.

Про це йдеться на офіційній сторінці Новокаховської тергромади.

Апаратна нарада у Новокаховській міськраді 4 жовтня розпочалася з доповіді гендиректора центральної міськлікарні Наталії Гончарової стосовно захворюваності на COVID-19 в громаді та Каховському районі.

За її словами, ситуація склалася критична. Минулої суботи в лікарню доставлили 26 хворих з діагнозом COVID-19, в основному з інших районів, зокрема, Чаплинського — 11 чоловік. Лікарі не встигали приймати пацієнтів, карети швидкої допомоги стояли в черзі.

В інфекційному відділенні при наявності 25 ліжок вже знаходилось близько 40 пацієнтів, тому Наталія Гончарова була вимушена звернутись в обласний Департамент охорони здоров’я та МОЗ України з проханням надати дозвіл розміщувати хворих на короновірусну хворобу в лікарнях сусідньої Каховки та Берислава. Такий дозвіл було отримано.

Також Наталія Гончарова зауважила, що згідно проведеного аналізу, серед тих, хто захворів на короновірус, лише двоє пацієнтів були вакциновані та перенесли хворобу в значно легшій формі, ніж решта.

Нагадаємо, що з 6 жовтня в Новокаховській громаді посилюються карантинні заходи.