У Новій Каховці розчистили від сміття прибережне джерело

Представники Новокаховської громадської екологічної організації «Мама-86» не гаслом, а ділом продемонстрували своє ставлення до стану джерел у парковій зоні. Напередодні Дня Конституції, в рамках міжнародного проєкту «Чистіші річки – чистіші моря» (CROKUS) екологи разом з представниками ГО «Патріоти за життя» та небайдужими городянами розчистили один зі струмків (200 м).

За словами спеціаліста проєкту Світлани Кухарик, пластикові та скляні пляшки, гілки та інший непотріб, який люди кидають у джерельну воду, перекривають її природну течію. Через це джерело замулюється і стає «мертвим». А такого не можна допускати, бо наші джерела – це той природний дар, який дає нам якісну питну воду. До того ж вони є тим магнітом, що приваблює туристів.

Того дня активісти зібрали сім мішків сміття. Свою акцію приурочили до Дня Конституції і закликали мешканців і гостей Нової Каховки уважно ставитися до того, що дане природою. Кинута пластикова пляшка і є тим забруднювачем, який шкодить навколишньому середовищу.

джерело