У Новій Каховці ремонтують актовий зал будівлі швидкої допомоги

У Новій Каховці розпочався ремонт актового залу в будівлі швидкої допомоги на вул.Свєтлова,1, повідомляє відділ капітального будівництва.

Замовником – КНП «Новокаховська міська лікарня міста Нова Каховка» Новокаховської міської ради – 20 серпня була оголошена спрощена процедура закупівлі.

Переможцем тендерних торгів 3 серпня визначено ФОП Улитич з вартістю робіт73,5 тис. грн.

На теперішній час підрядна організація виконала роботи з демонтажу (розібрали підлоги з лінолеуму та реліну, очистили вручну внутрішні поверхні стель, стін та укосів від вапняної фарби, вiдбили штукатурку зi стiн та стель, розібрали дерев’яні плінтуси , демонтували свiтильники з лампами розжарювання) та поштукатурила та пошпаклювала внутрiшнi поверхні стiн та відкосів.

Згідно з кошторисною документацією, підрядник виконає фарбування полiвiнiлацетатними водоемульсiйними сумiшами стель, стiн та відкосів, шпаклювання стiн декоративною мiнеральною шпаклiвкою KNAUF, улаштування покриттів з керамічних плиток на розчині із сухої клеючої суміші, монтаж світильника з лампою розжарювання, заміну штепсельних розеток та вимикачів.