У Новій Каховці пропонують підвищити на 1% орендну плату за землю

Громадські обговорення щодо встановлення розміру ставок земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та ставок орендної плати за землю комунальної власності відбулися 4 червня у Новокаховській міській раді.

Як пояснив перший заступник міського голови Олег Тарабака, при розробці проєктів рішень, винесених на обговорення, відділ земельних відносин та комунальної власності міської ради співпрацював з фахівцями управлінь старостинських округів, адже на території Новокаховської територіальної громади знаходяться населені пункти різного фінансового стану. Тому до кожного старостинського округу намагались застосувати індивідуальний підхід.

Так, зважаючи на спад економіки у зв’язку з пандемією, ставки земельного податку та ставки податку на нерухоме майно на території міста було запропоновано залишити без змін.

При розробці проекту рішення щодо встановлення ставок орендної плати за землю запропоновано підвищення в середньому на 1%.

Під час обговорень лунали пропозиції залишити ставки, принаймні, на рівні минулого року. Особливо гарячі суперечки точилися навколо ставок та орендної плати за землю сільгосппризначення.

В результаті було вирішили всі пропозиції та зауваження винести на розгляд депутатських комісій з метою остаточного формування проєктів рішень.