У Новій Каховці пройшла акція на підтримку муніципальної охорони

Декілька десятків новокаховчан, головним чином співробітники муніципальної охорони, ветерани АТО/ООС та голови ОСББ, взяли участь у «зборах небайдужих громадян», які відбулись 3 березня на центральній площі міста. Вони відгукнулись на пропозицію організатора заходу, колишнього депутата міської ради, ветерана АТО Сергія Цигіпи, обговорити «доцільність або недоцільність ліквідації комунального підприємства «Муніципальна охорона».

Щоправда, обговорення не вийшло, адже була представлена думка лише тих, хто вважає ліквідацію недоцільною. До того ж навіть дуже обережні зауваження колишнього заступника мера Сергія Давидюка про те, що «муніципальна охорона потрібна, але не в такому вигляді, як сьогодні», наштовхувалися на різки випади зі сторони інших учасників зборів. І взагалі, попри те, що на площі брали слово лише захисники «муніципалів», організатору акції інколи доводилося перетворюватися на рефері, щоб «розвести по кутах» найбільш запальних серед «небайдужих громадян».

Тут, можливо, треба шукати відповідь на запитання, чому, незважаючи на запрошення, збори проігнорували «депутати-ліквідатори», як назвав їх Цигіпа. Напевно, вони просто вирішили не спокушати долю.

Крім Сергія Цигіпи, свої аргументи на підтримку комунального підриємства висловили голова ради голів ОСББ, член виконкому Ольга Рашевська, учасник АТО, співробітник муніціпальної охорони Леонід Кондрацький, голова ГО «Біла стріла» Дмитро Марков та інші. А директор підприємства Михайло Нечеса проінформував про роботу муніципальної охорони за останні три місяці.

Учасники акції підтримали пропозицію Цигіпи доручити комусь із депутатів— противників ліквідації КП «Муніципальна охорона» зачитати на сесії озвучене на зборах звернення до міської ради.