У Новій Каховці призначили управителів понад 100 багатоповерхових будинків

У Новокаховській МТГ нарешті призначили управителів майже 120 багатоповерхових будинків, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління.

У Новій Каховці 14 липня відбулося чергове засідання конкурсної комісії з призначення управителя в багатоквартирних будинках, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління.

Про це повідомляє відділ комунального господарства.

Таких будинків на території Новокаховської міської тергромади на момент проведення конкурсу залишалося 120 (101 багатоповерхівка і 8 гуртожитків у Новій Каховці та 11 багатоповерхівок у смт Козацьке).

Конкурсні пропозиції надійшли від трьох комунальних підприємств: «Новокаховське ЖЕУ», «Новокаховський гуртожиток» та «Козацький БККП».

Комісія визнала переможцями конкурсу:

– КП «Новокаховське ЖЕУ» по об’єкту №1 (група із 101 будинку),

– КП «Новокаховський гуртожиток» по об’єкту №2 (група із 8 гуртожитків).

Конкурсну пропозицію Козацького БККП комісія відхилила, як таку, що не відповідає конкурсній документації. Новий конкурс Новокаховський виконком призначив на 15 вересня.

Нагадаємо, що наприкінці 2016 р. – на початку 2017 р. в Новій Каховці тричі намагалися провести конкурс з призначення управителя багатоповерхових будинків, проте тоді не надійшло жодної заявки на участь.  Після цього виконком прийняв рішення призупини проведення конкурсів.