У Новій Каховці повністю відновили дах після пожежі в п’ятиповерхівці

6 місяців і трохи менше 2 з половиною мільйонів гривень – саме стільки знадобилося часу і грошей для відновлення даху будинку №20 на вулиці Букіна у Новій Каховці.

Лідія Бодань – мешканка будинку розповідає, про те, як на жителів сплинула пожежа.

“Ми до того були перелякані, плакали, до лікарні потрапляли. Господи, ми з ліками не розставалися. Це було щось страшне. Це було страшно лишитися без даху. Ми – ОСББ, грошей немає”, – говорить жінка.

Тепер події липня 2020 року, коли у будинку сталася пожежа, Лідія Бодань згадує спокійніше. І додає, не було б щастя, так нещастя допомогло – у них найгарніший дах на усю Нову Каховку.

Надія Мельник теж мешкає у цьому будинку. Говорить – у те що відремонтують дах, віри не було.

“Все-таки кошти виділили нам, дах зробили, хоча ми і не вірили що це можливо. Ми дуже задоволені, бо самі як ОСББ точно його не зробили б”, – розповіла Надія Мельник.

6 місяців та 2 мільйони 315 тисяч гривень знадобилося на новий дах у будинку, розказав міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко.

“Ми повністю завершили всі роботи. У житловому будинку відновлена нова шатрова покрівля. З абсолютно новим перекриттям, дерев’яним, яке пропитане протипожежною сумішшю. Зроблена вентиляція наново, витяжка. Тобто всі сучасні вимоги які пред’являються до будинку, коли будинок здається в експлуатацію – витримана”, – повідомив міський голова.

Чоловік, який був затриманий через необережне поводження з вогнем, що спричинило пожежу, наразі під особистим зобов’язанням. В ході досудового розслідування проведені слідчі дії – допитані свідки, встановлені докази причетності до вказаного правопорушення, сказав заступник начальника Каховського відділу поліції, начальник слідчого відділення Чермен Тускаєв. На теперішній час згідно з даними єдиного реєстру, кримінальне провадження розглядається у суді першої інстанції.

За словами Чермена Тускаєва згідно з санкцією статті особі, якщо її визнають винною у вчинені правопорушення, загрожує позбавлення волі від 3 до 7 років.

джерело