У Новій Каховці поліцейські за півгодини затримали вуличного грабіжника

У місті Нова Каховка на території автовокзалу 29-річний чоловік став жертвою грабіжника, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Приблизно о 16:20 до заявника підійшов невідомий чоловік і почав спілкуватися. Потім раптово змінив поведінку, вихопив з рук потерпілого мобільний телефон і втік. Заявник звернувся у поліцію і назвав прикмети зловмисника.

Працівники Новокаховського відділу поліції опитали працівників та охоронців автовокзалу, відпрацювали навколишню територію. Через півгодини в одному з дворів поліцейські помітили схожого за прикметами чоловіка. Під час особистого огляду у нього знайшли телефон потерпілого.

Зловмисником виявився 52-річний житель одного з сіл. Він пояснив, що неподалік автовокзалу вживав спиртні напої. Коли спиртне скінчилося, а грошей на купівлю чергової пляшки не виявилося, чоловік вирішив скоїти злочин. Жертву обрав невипадково. Потерпілий, за словами затриманого, через невисокий зріст не міг дати відсіч.

Наразі зловмисник затриманий в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та перевіряється на причетність до скоєння інших злочинів. Відкрите кримінальне провадження за ст. 186 Кримінального кодексу України «Грабіж».