У Новій Каховці поліцейські розшукали хлопчика, який не хотів повертатися додому

У Новокаховський відділ поліції зателефонувала стурбована жінка і розповіла, що її 11-річний син без будь-яких пояснень втік з уроків і не повертається додому. Зі слів матері, вона самостійно шукала сина по місту. Коли побачила його і хотіла підійти, він втік. Після чого жінка звернулася по допомогу до поліцейських. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Як розповів начальник відділу ювенальної превенції поліції Херсонщини Ярослав Шанько, на пошуки неповнолітнього орієнтували ювенальних поліцейських та екіпажі груп реагування Новокаховського відділу поліції. Через 20 хвилин поліцейські помітили школяра, коли він переходив проїжджу частину. Правоохоронці підійшли і поговорили з хлопчиком, переконали його повернутися додому.

Школяр розповів, що посварився з подругою, тому пішов з уроків і гуляв містом. З його матір’ю поліцейські теж провели профілактичну бесіду. Жінка пояснила поведінку сина тим, що він має запальний характер і погано реагує, якщо щось відбувається не так, як він цього хоче. Родині порадили звернутися до шкільного психолога або до спеціаліста для корекції поведінки дитини, щоб у подальшому не допустити подібних випадків.