У Новій Каховці оновили легендарний банер біля кінотеатру «Юність»

У Новій Каховці оновили встановлений ще на початку 2000-х банер біля кінотеатру «Юність».

Новий банер з офіційним брендом Нової Каховки і слоганом «Місто тисяч облич» замість старого, який з’явився тут понад півтора десятиліття тому, встановили вчора біля місцевого кінотеатру «Юність». Та схоже, що не всім містянам припала до душі нова версія легендарного банера. Саме в той момент, коли його фотографував кореспондент «ТВ», якась жіночка, проходячи повз, вигукнула: «Ой, хто це намалював таку абрукадабру? Чортішо!».

«Таке відчуття, ніби один з фонів фейсбуку здерли – стиль схожий.

І така ж безглузда абстрактна мазня, яка не має жодного відношення до Нової Каховки. Не могли щось гарніше зробити? На Дніпровському стоїть стенд з крутою панорамою міста і Дніпра, от би ще якусь панораму вивісили б», — поділився враженнями користувач з ніком Сай Рімман на фейсбук-сторінці КП «Агенція регіонального розвитку»,  яке виступило ініціатором оновлення банера.

Редакція «Таврійських вістей» звернулась до керівництва агентства з проханням розповісти, чому обрали саме такий варіант банера.

— Ідея замінити банер виникла давно, хоча спочатку мова йшла лише про переклад вислову Аристотеля «Місто – єдність несхожих», який було написано російського мовою. Але згодом вирішили змінити не тільки слоган, а й художнє оформлення. На банері розмістили офіційний бренд Нової Каховки і новий слоган, співзвучний аристотелевському — «Місто тисяч облич». Що стосується художнього оформлення, пішли на експеримент — обрали стиль, більш близький до мистецтва ХХІ сторіччя. Це безперервна хвиля, яка зображує людські обличчя, що уособлюють жителів нашого міста, — розповів менеджер з регіонального розвитку КП «АРР» Олексій Масюткін.

Нагадаємо, що банер із слоганом «Місто – єдність несхожих» («Город – единство непохожих») з’явився біля новокаховського кінотеатру «Юність» на початку 2000-х, за часів мерства Бориса Сіленкова.

До речі, той варіант також сподобався далеко не всім, але згодом банер став однією з міських цікавинок. Можливо, через деякий час і його наступник вже не викликатиме роздратування у новокаховчан, звичних до більш традиційних форм графіки.