У Новій Каховці обрали членів експертної ради з питань бюджету участі від громадськості

У Новій Каховці 14 квітня пройшли збори представників громадськості по обранню членів експертної ради з питань громадського бюджету, повідомляє КП «Агенція регіонального розвитку».

Відповідно до положення про громадський бюджет (бюджет участі) Новокаховської міської ТГ, до складу експертної ради входять 15 осіб: по 5 з числа фахівців виконавчих органів міської ради, представників громадськості, депутатів міської ради.

Організацією зборів займався уповноважений робочий орган – КП «Агенція регіонального розвитку», яка здійснювала організаційно-супровідну діяльність під час зборів.

Загалом до уповноваженого робочого органу було подано 8 заяв від зацікавлених мешканців нашої громади. Нажаль, на самих зборах було присутнє лише п’ятеро кандидатів. Обраними кандидатами стали ті, які набрали найбільшу кількість голосів у межах установленої чисельності Експертної ради.

Тож, членами експертної ради від громадськості було обрано: Вікторію Бєйнаровіч, Володимира Бондаренка, Дмитра Гагіна, Дмитра Маркова та Дмитра Сидорчука.

Наступним кроком до формування експертної ради стане розпорядження міського голови, яким буде затверджено її персональний склад.