У Новій Каховці обговорювали проект «Остання Січ України»

У Новій Каховці відбулось перше засідання ініціативної групи по проекту «Остання Січ України», в ході якого присутні обговорювали питання інвестиційного проекту та створення на о. Козацький центру реконструкції козацької доби.

Про історичні передумови, складові об’єкту та концептуальне бачення було розгорнуто поінформовано всіх присутніх.

Павло Ярмій (керівник ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад») разом з Ларисою Оленковською (виконавчий директор регіонального відділення «Асоціації міст України») інформували про систему підготовки заявок на міжнародну технічну допомогу. Під час засідання вивчалась можливість використанням території НПП «Нижньодніпровський» для розміщення та подальшої експлуатації об’єктів проекту, піднімалось питання організації переправи на острів, визначення локацій для історичної частини, розважальних об’єктів, дитячих майданчиків, місця для кемпінгу та риболовлі.

Бериславський міський голова Олександр Шаповалов ініціативно сприйняв ідею створення проекту «Остання Січ України» та вніс ряд власних пропозицій та ідей щодо розвитку проекту.

Раніше, на початку грудня, відбувся круглий стіл щодо офіційного започаткування інвестиційного проекту “Остання Січ України”, тоді у зустрічі круглому столі взяли участь більше 20 представників громадських організацій, НПП “Нижньодніпровський”, сіл та селищ Бериславського району, органів місцевого самоврядування та державної влади і представників бізнесу.