У Новій Каховці нагородили кращих учнів року

Наприкінці року, що минає, за доброю традицією міський голова Володимир Коваленко вручив нагороди школярам, які, взявши участь у різних учнівських заходах, відзначилися не тільки на міському чи обласному рівнях, а й на всеукраїнському.

Нагородження відбулося 29 грудня у малій залі виконкому, де зібралися учні з вчителями і директорами шкіл. Серед нагороджених: Єлизавета Півень (Корсунська школа), Андрій Арестов (Маслівська школа), Валерія Подольська (НКТЕЛ), Катерина Геращенко (ЗОШ №10), Лілія Горбачова (СЗОШ №8), Софія Ліхачова (ЗОШ №7), Мартіна Радченко (ЗОШ №6), Марія Глушакова (ЗОШ №5), Анастасія Ленко (ЗОШ №4), Анастасія Щербань (ЗОШ №3), Владлена Стьопіна (НВК №2), Вероніка Панченко (ЗОШ №1).

Також грамотою відділу освіти за участь в четвертому етапі олімпіад з історії, який проходив в Чернігові, нагородили Альону Пономарьову (ЗОШ №6). І Вероніка Панченко теж отримала таку грамоту за участь в учнівських олімпіадах з екології (четвертий етап всеукраїнських олімпіад). В свою чергу Вероніка подарувала міському голові новорічну ялинку. Ще новорічний сюрприз-ялинку мер отримав від Катерини Геращенко. 

Після нагородження діти та їхні супроводжуючі могли поласувати солодощами і соком. Під час частування відбулося невимушене спілкування, під час якого вони розповіли не тільки меру, а й усім присутнім у залі про особливості сучасного спілкування між однокласниками. А одна шестикласниця запитала, чи планується оновлення міського пляжу. На це міський голова розповів про комплекс заходів, які планується втілити наступного року.

А далі – загальне фото на пам’ять в кабінеті міського голови. До речі тут, Володимир Коваленко показав школярам різні цікавинки – ключ від міста, фото альбом з видами молодої Нової Каховки. А на додаток кожний з найкращих учнів року отримав з рук мера яскраву дитячу іграшку.