У Новій Каховці може з’явитися ще один сумнівний пам’ятник

У Новій Каховці невдовзі з’явиться новий пам’ятник — жінці-матері. Спочатку в мерії планували його встановлення в міському парку, та врешті-решт вибір упав на пл. Сільських будівельників. Встановити пам’ятник збираються до 70-річчя міста, яке відзначатимуть 28 лютого. Вартість скульптурної композиції — 60 тис. грн.

Щоправда, нова споруда може виявитися не пам’ятником, а малою архітектурною формою, як деякі її попередники. Тобто місто отримає щось на кшталт «постаменту зі шкільним приладдям» або «скульптурної композиції, присвяченої закоханим». Саме так в офіційних документах називаються так звані «пам’ятники» вчителям і закоханим.

До речі, днями депутат міськради Тетяна Євсеєва у Фейсбуці звернула увагу на стан останнього з них, який в 2019 р. встановили на сходах біля колишньої пристані.

«Це фото я назвала НЕ ЛЮБОВ… ничого зайвого… нелюбов того, хто створив ций непотріб – до міста, до людей, до себе… замість ремонту, відновлення старого архітектурного вигляду паркових сходин до причалу – додали ще одну розвалюху, що не вистояла і 3 років…», — пояснила вона.

Судячи з числених коментарів під постом Тетяни Євсеєвої, містяни не в захваті від таких «монументів». Щодо МАФу на сходах, його вважають «жахом», «несмаком» та «убожеством», а постамент зі шкільним приладдям «схожий на іржавий сміттєвий бак, куди викинули глобус та книги».

Отже, цікаво, який сюрприз чекає новокаховчан до ювілею міста? Та й взагалі, чи потрібен Новій Каховці ще один сумнівний «пам’ятник», якщо влада не може дати раду тим, що вже їснують?