У Новій Каховці мати двох дітей померла від коронавірусу

Мер Володимир Коваленко на апаратній нараді 20 грудня зазначив, що занепокоєння викликає різке зниження темпів вакцинації громадян, інформує офіційна сторінка Новокаховської тергромади.

Генеральна директорка центральної міськлікарні Наталія Гончарова розповіла, що днями в інфекційному відділенні від COVID-19 померла мати двох дітей, яка так і не вакцинувалася від короновірусної хвороби. Діти залишилися сиротами, а померлу навіть нема кому поховати.

“Які ще потрібно наводити приклади, щоб люди зрозуміли необхідність вакцинуватися?” – звернулася до присутніх Наталія Гончарова.

В свою чергу, міський голова навів статистику що з 10 померлих від короновірусної інфекції, 9 – невакциновані. Тому вкотре Володимир Коваленко закликав керівників проводити роз’яснювальну роботу зі своїми колективами про життєву необхідність щеплення.

Стосовно померлої жінки, міський голова дав доручення всім відповідальним особам всіляко сприяти сім’ї у питаннях поховання та подальшої долі її дітей, які залишились сиротами.