У Новій Каховці добивають сквер Комунальників

У Новій Каховці продовжують знищувати сквер Комунальників. Точніше, те, що від нього залишилося.

Екс-депутат Новокаховської міської ради Ігор Литвин опублікував у Фейсбуці фотографії огорожі, яка з’явилася в сквері Комунальників з боку пр. Дніпровського.  

«Хто знає, що це? Черговий маф в сквері навпроти стадіону?», — запитує новокаховчанин.

«Як з цепу зірвані… Місто втрачає на кожному рішенні влади в останні часи… шо це таке?», «Времени до выборов осталось мало, надо успеть ограбить город до нитки…», «Это просто кошмар! Такой уютный зелёный город превратили в базар», — висловлюють обурення в коментарях мешканці міста. 

Нагадаємо, що сквер Комунальників почали забудовувати ще років 9-10 тому і на цей час від нього залишилось не дуже багато. І судячи з усього, невдовзі не залишиться нічого, адже крім комерційних об’єктів, тут заплановане ще й будівництво нової будівлі міського суду.    

Також нагадаємо, що останніми роками з дозволу міської ради забудовниками знищені сквери на вул. Заводський (біля входу на ринок УПТК) та на вул. Першотравневій (недобудова ЦНАПу).

А ще можна згадати проєкти забудови прибережного парку (багатоповерхівки на місці колишнього готелю «Дружба», центр «Н20») та реконструкції площі Сільських будівельників, яку планують «закатати» в бетон та тротуарну плитку. Схоже, якщо восени в Новій Каховці не зміниться влада, то наступну каденцію «розумних та відповідальних» міські зелені зони взагалі не переживуть.