У Новій Каховці до Дня фізкультури і спорту відбудуться спортивні змагання

До Дня фізичної культури і спорту в Новій Каховці відбудуться спортивно-розважальні заходи, повідомляє відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту.

10 вересня

09.00 – турнір з мініфутболу серед учнів та студентів вищих навчальних закладів (футбольне поле «Дніпро»).

11 вересня

14.00 – першість з мініфутболу серед вихованців ДЮСШ «Таврія»  (футбольне поле «Дніпро»).

16.00 – урочисте відкриття футбольного поля із синтетичним покриттям «Дніпро» стадіону «Енергія».

12 вересня

10.00 – відкрита першість Новокаховської ОТГ з вільної боротьби серед юнаків і дівчат різних вікових та вагових категорій (спортивна зала Козацького будинку культури).

13 вересня

10.00 – відкритий турнір з кікбоксингу серед юнаків і дівчат різних вікових категорій (стадіон «Енергія», ринг для боксу).

10.00 – відкритий турнір з шахів серед юнаків і дівчат (стадіон «Енергія»).

10.00 – турнір з тенісу настільного серед юнаків, дівчат та ветеранів (спортзал Новокаховського фахового коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного).

15 вересня

10.00 – «Спортивний квест» серед студентської молоді Новокаховської міської територіальної громади та військовослужбовців 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка (стадіон «Енергія», поле для метань).

16.00 – відкрита першість ДЮСШ «Таврія» зі стрільби з лука серед юнаків і дівчат різних вікових категорій (стадіон «Енергія», поле для стрільби з лука «Динамо»).

Всі змагання відбуватимуться без глядачів, з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм та необхідних заходів.