У Новій Каховці чоловік вирощував марихуану на території колишньої ферми

Під час проведення профілактичного відпрацювання «Мак» співробітники Новокаховського відділу поліції викрили чоловіка, який виростив 50 кущів конопель на території покинутої ферми.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Наркоаграрієм виявився 24-річний охоронець, який раніше притягався до кримінальної відповідальності за крадіжки. Поліцейські з’ясували, що чоловік обладнав теплицю на території колишньої ферми, де вирощував наркорослини у тепличних умовах з використанням вентиляторів. Він використовував крапельне зрошення та додавав добрива.

Як розповів начальник Новокаховського відділу поліції Олександр  Рогожин,  під час огляду на території колишньої ферми в теплиці поліцейські виявили та вилучили 50 кущів конопель і 200 г марихуани.  Чоловік пояснив, що посів йому не належить, а він його тільки охороняє. Наразі ця інформація перевіряється.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.310 Кримінального кодексу України “Посів або вирощування снотворного маку чи конопель”. Вилучені рослини відправлені на дослідження.