У Нацпарку «Олешківські піски» оголошено сезон тиші

З 1 квітня на території Національного природного парку «Олешківські піски» розпочинається сезон тиші, повідомляє адміністрація НПП.

«Шановні відвідувачі! Служба державної охорони ПЗФ наголошує: відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу» (від 09.04.2015 року №322-VIII), в період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня по 15 червня, на території Національного природного парку «Олешківські піски»

з а б о р о н я є т ь с я

проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах)!

У зв’язку з цим, звертаємо увагу на необхідність неухильного виконання вимог частини п’ятої статті 39 Закону України «Про тваринний світ» при здійсненні будь-якої діяльності, що впливає або може вплинути на стан тваринного світу».

Нагадаємо, нещодавно Новокаховська міська рада прийняла звернення до Херсонської облради з клопотанням виключити 1000 га із меж НПП «Олешківські піски».