У Любимівській ОТГ хочуть створити комунальне підприємство із добування каміння

У Любимівській ОТГ на сесії розглянуть питання про створення комунального підприємства, що видобуватиме флюсовий вапняк.

Завтра, 13 лютого, на засідання сесії Любимівської селищної ради розглянуть питання про створеня виробництва “Комунальне підприємство “Граніт”.

В межах Каїрської балки чимало років тому працював кар`єр по видобутку каміння -флюсового вапняка.  Цей камінь широко використовується при прокладені  доріг, декору ландшафту, будівництві. 

Ідея створити таке підприємство дасть змогу не тільки задовольнити потреби громади у використанні цьому матеріала, але й заробляти кошти.  

Чи вирішать депутати відновити видобування цінної сировини, – стане відомо на засідання сесії. 

Ідея видобувати каміння та заробляти кошти громаді самостійно – без сумнівів добра. Але чимало питань напередодні сесії лишаються відкритими. 

Так, на засідання депутатських комісій не було надано жодних розрахунків та економічних обґрунтувань. Не відомо, скільки знадобиться коштів із бюджету для закупівлі спеціальної техніки, налагодження роботи. Поки що усе вилами по воді. Відомо лише, що статутний фонд в проекті рішення передбачений у 30000 гривень. 

Цікаво, яке рішення депутати врешті-решт приймуть чи може взагалі відправлять це питання на доопрацювання. Адже, кожному із них точно хочеться аби майбутнє КП «Граніт» асоціювалось у мешканців громади із новими робочими місцями, прибутком для бюджету громади та новими дорогами. А аж ніяк із хабарництвом, розкраданням та створенням приватного підприємства у інтересах конкретних людей за бюджетні кошти.