У Каховському районі завершилась перевірка Державною службою з надзвичайних ситуацій

З 22 по 26 квітня у Каховському районі проведено планову комплексну перевірку Державною службою з надзвичайних ситуацій стану організації цивільного захисту у районі. 

Рятувальники перевірили районну державну адміністрацію, зокрема роботу управління економічного розвитку та цивільного захисту, організацію цивільного захисту відділом освіти. 

Особливу увагу приділено питанням проходження функціонального навчання директорами закладів освіти та і узагалі головами сільських рад та об’єднаних територіальних громад, старостами, фахівцями консультаційних пунктів цивільного захисту при органах місцевого самоврядування. Саме такі виїзні навчання були проведено у квітні викладачами Новокаховського відділення навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Також перевірені чотири обєднані громади району – Тавричанська, Зеленопідська, Любимівська та Роздольненська.

При проведенні навчання з спеціалізованими службами Каховської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту 24 квітня поступила ввідна. За ввідною відбулась надзвичайна подія у багатоповерховому будинку міста Каховка на вулиці Мелітопольська: стався витік газу з вибухом та подальшим горінням. В результаті умовного вибуху постраждала умовно одна людина.

На місце події вирушили протипожежна служба, аварійна газова служба та медична служба. Всі хто були задіяні відпрацювали на високому рівні: потерпілого евакуювали та передали медикам, паралельно з цим ліквідовано витік газу. Після цього провели гасіння та остаточно ліквідували надзвичайну подію.

За підсумком перевірки стан готовності до виконання завдань з цивільного захисту в районі задовільний, але потребує доопрацюваня деяких другорядних питань: контроль за проходженням відповідного навчання фахівців та керівного складу з питань цивільного захисту.